Допоможемо бучанцю подолати рак кісткового мозку. РЕПОСТ

25. 08. 2016


Серпень - чудовий місяць. Ми ловимо останні спекотні дні, чекаємо на осінь з її прохолодою і знаємо, що скоро прийде зима. Все в житті заплановано: відпустка, вихід в світ, великі покупки, весілля, діти. Але іноді щось вклинюється в наше життя, руйнує плани, змінює нас зсередини та перевертає все з ніг на голову. У житті молодого бучанця, міцного хлопця і спортсмена трапився такий збій.

Знайома багатьом біль в спині, яку довго лікували масажами та іншими процедурами, перетворилася на страшний діагноз - рак кісткового мозку. Це захворювання руйнує все - плани, мрії, нормальну роботу організму та надію на життя... Третя стадія хвороби. Остання!

Запорука успішного результату лікування - складна та коштовна операція. Роботі хірургів зазвичай передує довга та виснажлива хіміотерапія. Саме в очікуванні майбутньої трансплантації і живе зараз наш друг, земляк і просто чудова людина - Сергій Сташук. Він живе в Бучі з народження, щодня їздить на роботу в Київ, спілкується з рідними і чекає... Чекає на операцію, сподівається, що зможе за неї розрахуватися. Він соромиться просити про допомогу, не розповідає на кожному кроці про свою недугу і не демонструє усім, як йому важко. Настрій Сергія бойовий, позитивний, але в очах сум... Проте, Сергій не сам!

 Отож ми, його друзі, створили групу в мережі фейсбукwww.facebook.com/groups/help.stashuk/ задля здійснення допомоги Сергію та підтримки його сили, його духу. Наразі оголошено про збір коштів на оплату трансплантації. Рахунок в Приват Банку для перерахування допомоги: 5168 7423 4535 3936 - Сташук Сергій.

Ми живі, поки робимо добрі справи. Можливість допомогти є у кожного. Ціна життя наразі складає 113 000 грн. Часу катастрофічно мало! На кону - життя!city.bucha.org