Дивогонка у Бучі зібрала 154 юних учасників (ФОТОЗВІТ)

31. 05. 2017


«Велотравень» для бучанців виявився дуже насиченим. Та про все по черзі.

10-14 травня на Вінниччині відбувся Кубок України з велосипедного туризму серед юнаків та дорослих, головним інспектором якого був представник Федерації спортивного туризму України Андрій Куцевалов (директор Бучанського центру позашкільної роботи), а заступником головного судді Сергій Клименко (заступник директора БЦПР).
19-20 травня делегація БЦПР представляла наше місто і Київську область на ІІ міжнародній туристсько-освітній виставці «З любов'ю до батьківщини в європейській спільноті», присвяченій Дню Європи в Україні, яка проходила в місті Дніпро. За результатами виставки бучанська делегація посіла ІІІ місце в презентації виставкового павільйону та отримала грамоту за неординарну презентацію екскурсійного велосипедного маршруту молодим сучасним містом.
20 травня вже традиційно бучанські велолюбителі долучилися до веломарафону у рамках Всеукраїнського Велодня. Очолив бучанських велосипедистів на дистанції у 80 км Юрій Чернобай.
20 ж травня біля Бучанського міського парку відбувся старт і фініш етапу міжнародної багатоденної велогонки «Tour of Ukraine».
Відтак, презентуючи для міста нове гасло «Буча – велостолиця Київщини», на найменших велолюбителів 28 травня чекали ХІІІ Всеукраїнські дитячі велоперегони «Дивогонка».
Цього разу у велофестивалі взяли учать 154 юні спортсмени (106 хлопчиків та 48 дівчаток). Звичайно, переважна більшість маленьких велосипедистів – мешканці нашого міста, але завітали до нас і гості (50 учасників) із Києва, Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Немішаєвого і Коростеня.
Традиційно розпочали організовані Бучанським центром позашкільної роботи та велогрупою «Бучанські ВЕЛІКани» змагання наймолодші велолюбителі, яким ще не виповнилось і двох років. «Міцно та потужно» відштовхуючись ноженятами, дехто втираючи сльози, вони наздоганяли своїх мам і «мчали» до фінішу, де на них чекали перші у житті медалі. Заїзд за заїздом, оплески на фініші, весела музика, нагородження, фотосесії на згадку, радість та сльози від емоцій, обійми батьків і подарунки від спонсорів. 
Завершилось велодійство розіграшем спеціальних призів від «Бучанських ВЕЛІКанів». Вітаймо переможців – Мостіпан Софія (м. Буча), Ваніян Ерік (м. Буча), Старушенко Денис (сел. Ворзель).
Дякуємо всім, хто розвиває і підтримує велорух у нашому місті, хто небайдужий до дітей, хто долучається до організації подібних змагань чи надає допомогу для того, щоб у житті кожної дитини було свято: координатор бучанської «Дивогонки» Андрій Куцевалов, працівники Бучанського центру позашкільної роботи, Бучанська міська рада, відділ освіти, відділ культури і спорту, водний спонсор «Моршинська-спортик», мережа магазинів «VeloOnline», Екстрим-парк «Шалена білка», Бучанський роллер-клуб «Колесо», «Кондитерська лавка №140», «Бучанські новини», бучанський інтернет-портал bucha.com.ua. Дякуємо всім суддям і маршалам.

Сергій Клименко

Фото: Бучанський центр позашкільної роботиcity.bucha.org