Директор БЦПР: Очікуємо, що сучасний центр для пластунів і туристів у Бучі відкриється вже у цьому році

26. 05. 2017


Під час візиту до Бучі голови Київського обласної державної адміністрації Олександр Горгана, було оголошено про початок будівництва міжнародного координаційно–навчального пластового центру на базі Бучанського центру позашкільної роботи.

Під час візиту очільника КОДА на територію БЦПР, його супроводжували міський голова Бучі Анатолій Федорук, директор БЦПР Андрій Куцевалов, керівники Національної скаутської організації України, експерти групи «Молодіжної політики» та інші представники міського самоврядування.

«Рішення було прийнято 19 травня і вже 19 грудня планується урочисте відкриття міжнародного координаційно–навчального пластового центру на базі БЦПР (по вул.Малиновського, - прим.ред). Крім будівель центру, де будуть офіси і спортивні зали, задіють і територію – буде побудований велотрек, смуга перешкод, місце під наметове містечко. На будівництво і реконструкцію планується виділення 5 мільйонів з обласного бюджету і 2 мільйонів з міського. Крім того, представники Пласту обіцяють залучити міжнародних інвесторів за рахунок грантів. Тому очікуємо, що сучасний центр для пластунів і туристів у Бучі відкриється вже у цьому році», - зазначив директор БЦПР Андрій Куцевалов у коментарі Thebuchacity.

Варто зазначити, що назва майбутнього центру ще не узгоджена.

Фото БМРcity.bucha.org