Депутати перейменували вулицю Чкалова у Бучі

07. 10. 2016


6 жовтня відбулась 18 сесія VII скликання, яку провів секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк.

На ній розглядались питання про діяльність Управління пенсійного фонду України у місті Буча за І півріччя 2016 р. Визначено, що середній розмір пенсій по місту в порівнянні з минулим роком збільшився на 199 гривень 55 копійок і становить 1854 гривні 79 копійок. Призначено три пенсії за особливі заслуги перед Україною. А всього пенсій за особливі заслуги одержують 250 осіб.

Обговорювали і стан готовності підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років Олена Докай, завідувач відділом ЖКГ повідомила, що здійснено об’їзди всіх об’єктів теплопостачання. Реалізовано заходи на забезпечення 100 % підготовки підприємств та закладів міста до опалювального сезону.

Про готовність закладів освіти міста Буча до нового 2016-2017 навчального року доповідав Олег Цимал, начальник відділу освіти. Обговорили проблемні питання якості освіти, такі як: добудова ДНЗ по вул. Б. Гмирі, необхідність у будівництві нових дитячих садочків, велика наповнюваність груп у ДНЗ міста, влаштування в дошкільні заклади дітей, нестача висококваліфікованих педагогічних кадрів, поновлення сучасних ігрових майданчиків.

Депутатами було прийнято рішення про створення спеціалізованого комунального підприємства «Бучазеленбуд», що здійснюватиме утримання та догляд за зеленими насадженнями в межах території м. Буча.

Також на сесії в рамках Закону про декомунізацію було прийнято рішення про перейменування існуючої вулиці в місті Буча. Тепер замість вулиці Чкалова в місті з’явиться вулиця Леха Качинського (президент Республіки Польща 2005-2010, який загинув в авіакатастрофі 10 квітня 2010 року).

bucha-rada.gov.uacity.bucha.org