Депутати Бучі звернуться до Президента, СБУ, ГПУ, НАБУ і ЗМІ

17. 10. 2016


17 жовтня на позачерговій сесії Бучанської міської ради депутати, за головування міського голови міста Анатолія Федорука, одноголосно (22) прийняли звернення до Президента, Верховної ради, Національного Антикорупційного Бюро України, Служби Безпеки України та Генеральної прокуратури, міжнародних організацій та обласних державних органів, ЗМІ. Таку вимогу до депутатів заклали у резолюцію народного віча, яке відбулося 16 жовтня на Київській площі у Бучі. Таким чином, депутатський корпус від імені громади виконає 8 пунктів з резолюції:

1. Востаннє звернутися до Президента України, як до гаранта Конституції, з вимогою взяти цю справу під особистий контроль.
2. Востаннє звернутися до Генерального прокурора України Юрія Віталійовича Луценка, з вимогою припинити фальсифікацію справи, а замовників та виконавців притягнути до відповідальності.
3. Вимагати від Генеральної Прокуратури України почати дотримуватися існуючого законодавства та припинити політичний тиск на місцеве самоврядування і посадових осіб Бучанської міської ради.
4. Звернутися до Національного Антикорупційного Бюро України, Служби Безпеки України з метою проведення розлідування корупційних дій суддів, прокурорів, народних депутатів та інших щодо подій навколо Бучі 
5. Звернутися до Національного Антикорупційного Бюро України, Служби Безпеки України, Міністерства правоохоронних органів та Асоціації міст України з проханням стати на захист місцевого самоврядування в Україні.
6. Звернутися до міжнародних правових організацій, посольств інших держав за підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні.
7. Звернутися до засобів масової інформації з метою обґрунтованого висвітлення подій, що відбуваються навколо Бучі.
8. Звернутися до народного депутата України Ярослава Москаленка щодо висвітлення його публічної позиції відносно подій , що відбуваються у Бучі.

 Фото: Оле Соколовcity.bucha.org