Депутат ВР: На Федорука наділи браслет і посадили під домашній арешт

14. 10. 2016


Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для мера Бучі Київської області Анатолія Федорука у вигляді домашнього арешту та носіння електронного браслету, повідомляє народний депутат України Ольга Червакова, передає сайт bucha.com.ua (станом на 21:00 14 жовтня цей сайт видалив свою новину, тому тепер посилаємось на liga.net)

«Запобіжний захід щодо мера Бучі Федорука: домашній арешт з 22-00 до 7-00, заборона покидати місце проживання та носіння електронного браслета – рішення суду. Розглядається клопотання прокуратури щодо відсторонення від посади на період розслідування», – написала пані Червакова у Facebook.

11 жовтня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що голові Бучанської міської ради Федоруку та секретарю міськради Олексюку повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем.

За словами генпрокурора, Анатолію Федоруку інкриміновано «незаконну передачу у власність фізичним та юридичним особам 68 гектарів земель лісового фонду першої категорії, вартістю понад 100 мільйонів гривень, а секретарю ради - 1,024 гектара, який за відсутності Федорука також незаконно передав земельні ділянки лісового фонду».

За порадою секретаря Бучанської міської ради Олексюка В.П., сайт Thebuchacity звернувся до міського голови Бучі Анатолія Федорука за коментарем. Чекаємо відповіді.

 city.bucha.org