Депутат ВР Червакова заявила про погрози з боку фігурантів "бучанської справи" на адресу борців з незаконною забудовою

22. 07. 2016


Люди, які виступають проти забудовників земель Державного лісового фонду в Київській області, отримують погрози від людей мера Ірпеня Володимира Карплюка і мера Бучі Анатолія Федорука. Про це в ефірі "112 Україна" заявила народний депутат від БПП Ольга Червакова.

"Мені телефонували декілька активістів, повідомили, що на їхню адресу надходять погрози від людей мера Ірпеня та мера Бучі. Я хочу звернутися до правоохоронних органів з проханням убезпечити активістів, які борються проти забудовників у регіоні. І хочу звернутися до фігурантів цієї справи: якщо хоч одна волосина впаде з голови активістів, які боролися проти цієї незаконної забудови і яким зараз ви будете, за моєю інформацією, намагатися помститися, я зроблю все, щоб ви понесли за це покарання", - сказала Червакова.

Пізніше пояснили, що ГПУ проводить обшуки по 31 адресою за фактом зловживання і перевищення службового становища посадовими особами Бучанської міської ради під час незаконного вилучення із власності держави 890 га особливих земель лісового фонду. Єдиним уповноваженим державним органом на виділення цих земель був і залишається виключно КМУ. За попередніми підрахунками вартість цих земель оцінюється в сотні мільйонів гривень.city.bucha.org