Депутатів від "Свободи" не повідомили про проведення позачергової сесії БМР, - Депутат

22. 07. 2016


Депутатів від "Свободи" не повідомили про про проведення позачергової сесії БМР. Про це повідомив депутат Бучанської міської ради Іван Окоєв на своїй сторінці у ФБ. Також, обранець назвав тих депутатів, які таки були присутні на позачерговій сесії - "ручними":

«Ручні» депутати намагаються вигородити скандального мера Бучі

Секретар Бучанської міської ради зібрав «ручних» депутатів на позачергову сесію та назвав звичайний обшук «збройним захопленням влади в місті». У той час, коли відбуваються обшуки в міськраді та в помешканні скандального міського голови Анатолія Федорука, і, очевидно, «договорняк» із правоохоронними органами розіграти не вдасться, мер вирішив заручитися принаймні підтримкою «своїх» депутатів.
Відтак з’являється звернення 26 із 34 депутатів до секретаря міської ради Василя Олексюка з проханням скликати позачергову сесію (найцікавіше, що це звернення підписав також і сам секретар ради). Без жодного розпорядження про скликання позачергової сесії ті ж самі депутати збираються на сесію, щоби звернутися до перших осіб держави зупинити «збройне захоплення влади в місті». Саме таку характеристику дав Василь Олексюк діям правоохоронних органів у своєму виступі на позачерговій сесії.
За це рішення проголосували депутати від кількох партій, включаючи донедавна опозиційну «Партію Захисників Вітчизни».
Хотів би додати: мене як депутата міської ради жодним чином не повідомили про скликання сесії, що дає підстави вважати це зібрання «ручних» депутатів організованим з метою тиску на правоохоронні органи та викривлення суспільної думки, оскільки більшість із них брала участь у земельному дерибані, який також відбувався за останнього скликання ради.
Далі, судячи з фото із соцмереж, ті ж самі депутати разом із працівниками виконавчих служб міської ради перекрили дорогу, назвавшись «місцевою громадою» (на фото – голова фракції «БПП» в Бучі Людмила Войналович), будучи при цьому всього лише зацікавленими особами.
Схоже, що дуже вже не хочеться мерові на нари... А оскільки з правоохоронцями «домовитися» не вдалося, ставку буде зроблено на «непідкупні» вітчизняні суди. А красиву картинку в цій справі мерові Федоруку допомагають зробити місцеві «слуги народу».city.bucha.org