Бучанський Меліоратор у Бучі провів перший міжнародний матч в історії

18. 10. 2018


17-го жовтня бучанський "Меліоратор" провів свій перший міжнародний поєдинок! І нехай матч носив статус неофіційного, але суперник мотивував - грузинський колектив "Колхеті" з міста Поті, який виступає у вищій лізі грузинського чемпіонату, проводив підготовку до старту першості в наших краях. До речі, чотирма днями раніше грузинські хлопці спромоглися обіграти донецький "Олімпік" 1:0 в контрольному поєдиинку на "Ювілейному". Щодо гри звітної, то можно констатувати - спаринг пішов всім на користь! І нашим молодим гравцям, які отримали чудовий досвід? і гостям із Грузії, які зустрілися з непоступливим суперником.

Здається, гравців "Колхеті" трохи здивувала наша команда. Так, грузини краще контролювали м'яч, але моментів реальних, особливо в першому таймі, створили більше футболісти "Меліоратору"! Скуратівський поквапився з ударом на завершальній стадії при виході сам на сам, Джикія занадто з повагою поставився до своїх співвітчизників у вирішальному моменті перед голкіпером, а Владу Пилипчуку не вистачило чи то влучності, чи то майстерності при виконанні ударів з вигідних позицій.

На жаль, отримати позитивний результат не вдалося, грузини забили лише на 80-ій хвилині, коли наставник господарів Олег Турський випустив всю молодь, яку тільки мав на лаві, враховуючи голкіперів. Після кросу з флангу напдник "Колхеті" скористався чи не єдиною позиційною помилкою центрбеків "Меліоратора" і розстріляв головою Сірика. А за 3 хвилини до завершення поєдинку гості скористалися виходом сам на сам з нашим молодим голкіпером.

Поразка 0:2 яка дає більше оптимізму ніж негативних емоцій!

Прес-служба "Меліоратор"city.bucha.org