Бучанський Легіон XXI взяв участь у елітному міжнародному турнірі

30. 07. 2016


23 липня 2016 року в польському місті Бабімост пройшов I етап "Європейської ліги ветеранів".

«Європейська ліга ветеранів» була створена в 2011 році представниками спортивних і футбольних клубів з 3-х країн - СК «Легіон XXI» (Буча, Україна), ФК «Балтика» (Калінінград, Росія) і КС «Полонія 1912» (Лешно, Польща). Потім до Ліги приєдналася ще білоруська команда ФК «Адамс» і команда з Латвії ФК «Металургс» (Лієпая).

Штаб-квартира знаходиться в Києві. Президент Ліги - Вадим Каганов (Україна)

У I етапі "Євроліги 2016" взяли участь 4 команди:

Aris (Вроцлав / Лешно, Польща)

Балтика (Калінінград, Росія)

Адамс (Брест, Білорусь)

Легіон XXI (Буча, Україна)

Справжньою окрасою турніру став матч першого туру, в якому зустрічалися старі друзі-суперники Балтика (Калінінград) і український Легіон XXI.

Перший тайм проходив у рівній боротьбі. На останніх секундах тайму, після подачі кутового, вихованець житомирського футболу, колишній гравець харківського "Металіста" Андрій Іллюхін вивів "Балтику" вперед. У другому таймі Легіонери помітно додали в русі, заволоділи ініціативою і зуміли зрівняти рахунок. Зробив це багаторазовий чемпіон України з футзалу Максим Павленко.

У другому турі Балтика і Легіон XXI здобули нелегкі  перемоги над білоруською та польською командами відповідно.

В останньому турі вирішувалася доля першого місця. Калінінградці у впертій боротьбі обіграли польську команду. Легіонери з перших хвилин почали атакувати ворота "Адамс". Але білоруські футболісти сильно зіграли в захисті, та в кінці матчу провели 3 красивих і результативних контратаки і перемогли з рахунком 3-0.

Кращими гравцями I етапу "Євроліги 2016" стали:

Гліб Маркелов, ФК "Балтика"

Ігор Кіркіж, ФК "Адамс"

Максим Павленко, СК "Легіон XXI"

Witold Burzec, FC "Aris Packaging Team".

Вже на наступний день Бучанська команда прийняла участь у ще у одному турнірі «Berlin Open Cup» та завоювала там перше місце.

II етап "Європейської ліги ветеранів" пройде в жовтні/листопаді 2016 року в Вільнюсі, Литва. До четвірки команд, які грали в Бабімост, приєднаються ветерани з Латвії і Литви.

Результати зіграних матчів і турнірна таблиця:city.bucha.org