Бучанська міськрада виділила кошти на придбання книжок у бібліотеки

22. 03. 2017


Наприкінці 2016 року Бучанська міська рада виділила 20 000 грн. міським бібліотекам для поповнення фондів.

За ці кошти  придбано найкращі зразки української та світової художньої літератури, як класичної, так і сучасної. У кожного читача є свої літературні вподобання, хтось любить детективи, пригоди, фантастику, хтось –  книги про неймовірне кохання…

Ми сподіваємось, що кожен мешканець міста зможе обрати серед бібліотечних новинок щось цікаве для себе, прочитати саме ту книгу, яка знайде  місце в його серці.    

Фонд Бучанської бібліотеки для дорослих (вул. Енергетиків, 19) поповнився такими виданнями, як потужний роман молодого та надзвичайно талановитого українського письменика Мирослава Лаюка «Баборня», декількома книгами визнанного майстра україського слова Володимира Лиса, серед яких такі непересічні твори, як «Століття Якова», «Соло для Соломії», «Країна гіркої ніжності»;

повістю однієї з найкращих стилістів українського слова Дзвінки Матіяш «Марта з вулиці Святого Миколая». Окремо хочеться сказати про роман журналіста Сергія Лойка «Аеропорт». Це не хроніка чи  журналістське розслідування, а  художній твір, заснований на реальних подіях. Автор провів чотири жахливі дні в донецькому аеропорту з «кіборгами».      

Серед придбанних книг сучасної світової літератури хочемо звернути вашу увагу на твори  Халеда Хосені – американського письменника афганського походження. Його книги «Той, що біжить за вітром» та «Тисяча сяючих сонць» стали світовими бестселерами та перекладені 50-ма мовами. З’явилися в нашому фонді і такі неперевершені бестселери, як «Щиголь» Донни Тартт, «Шантарам» Грегорі Робертса, «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Гільберт, «Малавіта» Тоніно Бенаквісти, «Щоденник Бріджит Джонс» Хелен Філдінг та багато інших книг, якими зачитується весь світ, а тепер мають змогу прочитати відвідувачі нашої бібліотеки.    

Не менше захоплюючих книг було придбано Бучанською бібліотекою для дітей (вул. Енергетиків, 14). Це і «Гаррі Поттер» Джоан Ролінг у прекрасному українському перекладі, і серія пригод дивовижної дівчинки Лоли від французської письменниці Ізабель Абеді, і неперевершена класика дитячої літератури – «Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька» Ено Рауда, та ще дуже багато чудових яскравих книг, за допомогою яких ваші діти зануряться у чарівний світ казок та пригод.

Леся Колісніченко, Яна  Гордієнко 

 city.bucha.org