Бучанська міська рада відповіла Черваковій з приводу вирубки дерев 19 жовтня

19. 10. 2016


19 жовтня Народний депутат від БПП Ольга Червакова заявила про вирубку лісу першої категорії у Бучі. Про це вона заявила на брифінгу у Верховній Раді. "Зараз, в ці хвилини, на вулиці Яснополянській у місті Буча відбувається вирубка лісу першої категорії. Не дивлячись на те, що Генпрокуратура наклала арешт на ці землі. Це зухвале порушення закону. Після того, як суд вже вирішив, що це ліс першої категорії і його не можна передавати в перші руки, цей ліс все одно вирізається, і поліція фактично не діє, не провадить жодних дій для того, щоб зупинити ці зухвалі кричущі правопорушення ", - повідомила вона.

Офіційна сторінка БМР розмістила відповідь на звинувачення народної депутатки.

Наводимо текст повідомлення:

"Народний депутат Ольга Червакова провела брифінг у ВРУ, де в чергове вилила цистерну бруду на Бучу.
Таким чином вона намагається підкинути нову порцію дрів у медійне полум’я, аби воно розгорілося з новою силою, а не згасало. 
На чому цього разу вона намагається зробити інформаційну війну і якого розміру бомбу вкидає в інформаційний простір, аби вона рикошетом «ударила» по Бучі? Знову то й же «ліс першої категорії», який за її словами «вирубується». Знову лунають заклики на адресу Генпрокурора Юрія Луценка, аби він не піддавався на політичний шантаж і довів справу до кінця. 
Дякуємо пані Ользі за підказку цього разу місця, де «вирубують ліс». Ми їдемо на вулицю Яснополянську, аби й самим допомогти схопити злодіїв за руку. І ось на місці бачимо,що хапати нема кого, адже сьогодні проводилося лише кронування двох дубів на приватній ділянці, а вирубка взагалі тут не проводилася. Більше того, власники цієї ділянки ще у 2015 році звернулися до міської ради, аби отримати дозвіл на зняття трьох дерев (двох сосен і одного дуба). 
Що найбільше здивувало? Ці дерева на 14 годину «живі і не ушкоджені», хоча за їхнє зняття сплачено відновну вартість. І, навіть, якби ці дерева були зрізані, рішення власників були б законні згідно постанови КМУ №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» від 1 серпня 2006 року. 
Дивує те, що слова нардепа і реальні факти – дві різні речі. Підтвердження цьому і шукати не треба: на брифінгу журналісти хапали інформацію і миттєво поширювали, а чого ж ніхто не їде у Бучу, аби показати цих «зрізаних» мучеників.
Блудити журналістам об’єктивним і неупередженим довго не доведеться. Адреса відома, замовники теж. То ж чому знову нам треба доводити реальні факти, аби біле не стало чорним. І хто про цей замовний «антипіар» знає краще, аніж сама Ольга Червакова, яка є журналісткою за освітою і знає як готувати «смажені факти» більше за нас всіх під час роботи на центральному каналі. «Почерк» майстра тут простежується чітко. 
Ще одна «підказка» пані Черваковій: якщо вже завтра вам не буде про що заявляти з трибуни ВРУ на всю країну, ми вам повідомляємо: днями знову будемо спилювати хворі дерева обабіч дороги. Фото додаємо".city.bucha.org