Бучанські туристи вибороли золото обласних замагань (ФОТО)

26. 05. 2017


19-21 травня 2017 року в урочищі «Кошик» Білоцерківського району відбулися одночасно два туристських змагання: обласні з пішохідного та водного туризму серед учнівської молоді.

Бучанська команда у загальному заліку групи Б (діти 11-14 років) змагань з пішохідного туризму виборола золото!

Учасниками змагань стали 160 юних туристів з 11 районів: Білоцерківського, Бориспільського, Васильківського, Володарського, Згурівського, Макарівського, Миронівського, Переяслав-Хмельницького, Сквирського, Ставищенського, Тетіївського, та 5 міст: Біла Церква, Бориспіль, Буча, Обухів, Переяслав-Хмельницький та команда КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». 
У змаганнях з пішохідного туризму взяли участь туристи-спортсмени старшої (група А) та молодшої (група Б) вікових груп. Програмою цих змагань було передбачено подолання особисто-командної дистанції «Смуга перешкод», командної дистанції «Смуга перешкод», командної дистанції «Крос-похід» та двох дистанцій з велосипедного туризму (у загальний залік не входять): «Велокрос» та «Велотріал». Юні туристи-водники боролися за перемогу на дистанціях ” Слалом”, “Спринт” та “Рятуальні роботи”. Також усі команди змагалися у конкурсі «Таборування».
Буча була представлена двома віковими категоріями у змаганнях з пішохідного туризму вихованцями гуртка спортивного туризму Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 (керівник - Карабут О.М.).
Дітей та тренерів команд-учасниць змагань привітали Нестерук Тамара Василівна – директор КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” та Фурсенко Микола Іванович – голова Фурсівської сільської ради.

за матеріалами Volodimir Kovalsky
Фото: Олексій Карабут, kids-center.com.ua

 city.bucha.org