Бучанські та ірпінські спортсмени - призери Чемпіонату України з тхеквондо (ФОТО)

21. 10. 2016

У перший же день Чемпіонату України з тхеквондо бучанські спортсмени показали хороші результати в спарингах.
1. Охрамович Єгор - наймолодший учасник з нашого клубу, програв у першому бою, але бився гідно!

2. Опанасенко Артем виграв перший бій і в другому програв 16: 13! Трохи не дотягнув!

3. Шелепа Микита виграв 2 бої і за вихід у півфінал програв спортсмену, який посів у результаті 1 місце.

4. Луценко Кирія зайняла 3 місце і стала бронзовою призеркою Чемпіонату України, поступившись спортсменці, яка посіла 1 місце.

5. Колос Степан здобув перемоги в трьох боях і за вихід у фінал в один бал (6: 7) програв і таким чином став бронзовим призером Чемпіонату України!

На другий день змагань в класифікації молодших юнаків та юнаків - 5 учасників з клубу "Вулкан" виступили у складі Київської області і завоювали 1 бронзу і 1 золото!
1. Дещенко Ліана - бронза!
2. Харкевич Максім - золото!

Всі діти показали хорошу боротьбу і гідний результат!
За підсумками двох днів змагань, спортклуб "Вулкан" у складі 10 осіб, завоював 3 бронзи і 1 золото!

Дещенко Ліана, Колос Степан, Луценко Кирія - бронзові призери Чемпіонату України.
Харкевич Максим - Чемпіон України 2016 року!

Київська область посіла третє командне місце на Чемпіонаті України серед молодших юнаків та юнаків, поступившись Києву і Харкову, потіснивши інші міста України!