Буча - з Днем народження! (Привітання міського голови)

24. 09. 2016


 Вітаю Вас із 115  річницею  народження  міста!

Безумовно в такий святковий день кожен з нас відчуватиме себе частиною великої родини. Адже це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери і парки, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, боронив від ворога, а потім розбудовував.

Подяка ветеранам і надія на молоде покоління, яке вже має свій почерк для написання новітньої сторінки в історії Бучі. За цей період місту та його жителям судилося пройти через багато випробувань, зазнати падінь і нових злетів. Та незмінними упродовж століть залишалися любов до отчого краю, бажання бачити своїх дітей та онуків щасливими, а небо над Вітчизною - мирним.

Шануючи власну історію, героїчні бойові та трудові подвиги своїх земляків, ми закладаємо міцну основу для високих досягнень у об’єднаній громаді.

Сучасна Буча  розвивається - будується житло і облаштовуються мікрорайони, зводяться нові об'єкти соціальної інфраструктури. З усією відповідальністю можна сказати: місто має усі можливості для процвітання, свого успішного поступу в майбутнє. 

Найбільша чарівність  Бучі  в тому, що тут почуваєш себе затишно, комфортно – почуваєш себе вдома. І хоч би куди занесла доля, а частина серця назавше залишиться тут…Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх вас у згуртовану та небайдужу громаду!Нехай із кожним роком розквітає наше рідне місто! Зі святом!  

Бучанський міський голова     

Анатолій Федорук city.bucha.org