Буча вшанувала учасників ліквідації ЧАЕС (ФОТО)

14. 12. 2016


Президент Петро Порошенко оголосив 2016-й рік роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. Сьогодні Бучанська громада прийшла до символічного знака, аби подякувати тим, хто ціною життя і здоров’я рятував понад три десятиліття тому людство від атома, що вийшов з – під контролю. 
Для приборкання найстрашнішого радіаційного лиха у світовій історії знадобилися колосальні ресурси. Проте вирішальними виявилися інтелект, жертовність і героїзм тисяч людей. Ми ніколи не забудемо подвиг тих, хто став на шляху ядерної загрози, – пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, будівельників.
Ще в 1986 р. учасники ліквідації зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу. Незважаючи на всі труднощі і проблеми, самі ліквідатори називають 14 грудня святом. 
У пам'ять тих, хто жертвував своїм життям, рятуючи Україну від атомного лиха, також відбувся молебень. На завершення учасники заходу вшанували пам`ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання, поклали квіти.

БМРcity.bucha.org