Буча відзначила Дні волонтера і збройних сил України

06. 12. 2017


У центральному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня волонтера та Дня Збройних сил. У залі – члени Бучанської міської організації інвалідів війни, Збройних сил України та учасників бойових дій та спілки ветеранів Афганістану,Бучанської спілки ветеранів війни - учасників бойових дій та їх сімей, учасники АТО, родини загиблих, волонтери.

Бучанський міський голова Анатолій Федорук у своєму вітальному слові зазначив :
- Важливість цього дня сьогодні як ніколи визначена подіями на сході. Нажаль Україна пережила ті часи, коли значення збройних сил для держави було зведено нанівець. Можливо саме цей факт і зробив наші кордони доступними для ворогів, а нашу державу мішенню для ворожої зброї.

Сьогодні, дякуючи спільним зусиллям всього українського народу, міць збройних сил України зростає, а їх ряди поповнюються справжніми патріотами. Україна довела всьому світу, що може себе захистити і ніколи не стане легкою здобиччю для ворога.

У цей святковий день низько вклоняємося бійцям збройних сил України, які боронять цілісність нашої держави. 
Дякую всім, хто не уявляє своєї професії без військової форми, хто не уявляє своєї Батьківщини в неволі, хто не байдужий до біди, яка торкнулася багатьох українських родин, хто словом і ділом не стоїть осторонь подій, які протягом більше трьох років лихоманять українську землю.

Нехай збудеться мрія кожного українця й нарешті над Україною засяє мирне небо !!!

БМРcity.bucha.org