Буча долучилася до всеукраїнського еко-проєкту Озеленення України

20. 02. 2020


Буча долучилася до всеукраїнського еко-проєкту "Озеленення України".

Відповідний меморандум з представниками проєкту 20 лютого підписав міський голова Анатолій Федорук.

20 березня заплановано встановити рекорд України і висадити понад 1 000 000 дерев за одну добу.

"Ідея проєкту полягає у консолідації українців всього світу довкола теми глобальних екологічних викликів", - зазначив Вадим Парасочка, Всеукраїнський координатор проєкту із матеріально-технічної співпраці.

"Підтримку проєкту висловили представники бізнесу, медіа, молодіжної ради, громадські організації, волонтери, а також активні та свідомі громадяни. Це чудова можливість для нашої потужної громади заявити про себе на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Ми маємо багаторічний досвід із проведення акцій і висаджування дерев. У такий спосіб маємо Алеї Героїв , Почесних громадян, сакур, понад 100 платанів торік висадили у Родинному сквері. Дерева є символом, а акція має за мету показати, насамперед кожному українцю, як ми можемо об’єднуватися задля вирішення глобальних проблем людства",- наголосив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Анна Страховська, керівниця платформи соціальних проектів "BeCity" акцентувала на важливості долучити кожного мешканця Бучанськоі ОТГ до вирішення глобальних проблем людства.

за матеріалами БМРcity.bucha.org