Брифінг ВР: Червакова повідомила про незаконну вирубку лісу у Бучі 19 жовтня

19. 10. 2016


Народний депутат від БПП Ольга Червакова заявляє про триваючу вирубку лісу у Бучі.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, про це вона заявила на брифінгу у Верховній Раді.

"Зараз, в ці хвилини, на вулиці Яснополянській у місті Буча відбувається вирубка лісу першої категорії. Не дивлячись на те, що Генпрокуратура наклала арешт на ці землі. Це зухвале порушення закону. Після того, як суд вже вирішив, що це ліс першої категорії і його не можна передавати в перші руки, цей ліс все одно вирізається, і поліція фактично не діє, не провадить жодних дій для того, щоб зупинити ці зухвалі кричущі правопорушення ", - повідомила вона.

Вона зазначила, що група народних депутатів закликає керівництво Нацполіціі "зупинити саботаж своїх співробітників в цьому регіоні і нарешті почати реагувати на незаконну вирубку лісу, на побиття активістів і подібні речі".

"Ми закликаємо генпрокурора Юрія Луценка не піддаватися на політичний шантаж і довести справу про кінця", - додала Червакова.

За словами політика, депутати також закликають Генпрокуратуру довести до завершення справу "з іншим фігурантом розслідування про 890 гектарах лісу - мера Ірпеня Володимира Карплюка - і дати правову оцінку його діяльності в цій історії.

Цензор.НЕТ

Пізніше офіційна сторінка БМР розмістила відповідь на звинувачення народної депутатки.city.bucha.org