Best пропонує 1000 гривень за інформацію про людей, які нищать кабелі компанії

18. 01. 2017


1000 гривень за інформацію про вандалів.

Протягом шести останніх місяців "Компанія БЕСТ" зіткнулась з аномальною кількістю зумисних пошкоджень магістральних та розподільчих ліній зв”язку в місті Ірпені. Як правило пошкодження виникають у позаробочий час або у вихідні, наслідком таких пошкоджень є відсутність сервісу у груп абонентів.

За останніх півроку ми ліквідували кілька сотень аварій, ремонтами займається окремий відділ, штат якого подвоєно, Компанія докладає усіх зусиль для мінімізації простою, а відповідно і шкоди, завданої нашим абонентам.

Зокрема 18 січня 2017 року о сьомій годині ранку, в м. Ірпені невідомі злочинці пошкодили магістральний кабель та кабель електроживлення, якими підключене наше обладнання, наша Компанія звернулась в поліцію по факту злочинних дій, відкрито кримінальне впровадження, фото додаються.

Викликає подив те, що в м. Ірпінь метою вандалізму є не крадіжка обладнання чи кабелю, а зумисне порушення працездатності мережі, в м. Ірпені кількість подібних фактів більше ніж в десятеро перевищує середній показник по мережі, ми нагадуємо, що Компанія Бест обслуговує клієнтів більше ніж в 40 населених пунктах.

Вказані дії є КАРНИМ ЗЛОЧИНОМ, передбаченим Статтею 360 Кримінального кодексу України “Умисне пошкодження ліній зв'язку” передбачає позбавлення волі до 2 років.

Зважаючі на вищевикладене ми просимо наших абонентів про допомогу, а саме, якщо Ви помітили злочинців, що шкодять телекомунікаційне обладнання, виносять кабель, або мережеве обладнання, у Вас пропав сервіс, і Ви бачите невідомих осіб у Вас на горищі ми просимо:
- викликати міліцію по телефону 102;
- запитати посвідчення монтажника (в “Компанії БЕСТ кожен монтажник зобов'язаний - мати таке службове посвідчення);
- зробити фотографію підозрілих осіб;
- фотографію та інформацію потрібно вислати на email: info@best.com.ua, а про факт повідомлять по багатоканальному номеру 0443777377;
- отримати винагороду 1000 гривень на баланс*, якщо Ваша інформація допоможе затримати злочинців.

Звертаємо Вашу увагу на те, що основним пріоритетом нашої Компанії, є подача безперебійного якісного сервісу кожному абоненту, ми заздалегідь дякуємо за Вашу допомогу.

Bestcity.bucha.org