Біля зупинки маршрутного таксі №3 у Бучі збудують острів безпеки

23. 10. 2017


Заради зменшення травматизму та смертності людей на пішохідному переході у районі зупинки маршрутки №3, невдовзі розпочнеться будівництво "острівця безпеки". Про це йдеться у повідомленні Бучанської міської ради.

На цій вулиці з насиченим рухом транспорту і надто широкою проїзною частиною з’явиться "острівець безпеки", що позитивно вплине на комфорт пішоходів, особливо маломобільних верств, - зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

У містах області триває виконання програми «Нульова смертність на дорогах Київщини», ініційованої головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Горганом.

Це перша в Україні комплексна цільова програма розвитку дорожнього руху та його безпеки.

Острівець безпеки:
- в середньому зменшує кількість ДТП на 46%;
- змушує водіїв дотримуватись швидкісного режиму та підвищує їхню увагу, оскільки звужує проїжджу частину в місці пішохідного переходу;
- унеможливлює виїзд автомобіля на зустрічну смугу для обгону;
- унеможливлює зупинку/стоянку в безпосередній близькості від переходу;
- завдяки наявності острівця безпеки перехід дороги для пішоходів стає психологічно більш безпечним, тут вони мають можливість перечекати транспорт або перепочити;
- перевага острівців безпеки над «лежачим поліцейським» в можливості їхнього застосування на дорогах із інтенсивним рухом, оскільки вони дозволяють рух із швидкістю 40 км на годину.

За матеріалами БМРcity.bucha.org