Анатолій Федорук про бучанську документальну впорядкованість та згуртованість (ВІДЕО)

30. 07. 2016


В ефірі «Паралелей» – Анатолій Федорук, міський голова Бучі.  Має дві вищі освіти. У 1997 році закінчив Український державний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова, отримавши диплом учителя історії. 2011 року — завершив навчання в Національній академії державного управління при Президентові України, здобувши кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.

 Трудову діяльність розпочав 1989 року у рідному селі — Великій Медведівці, Красилівського району Хмельницької області — на посаді спортивного інструктора колгоспу "Надія”. Рік пропрацював учителем історії Великомедведівської середньої школи. У 1993 році односельці обирають молодого вчителя без вищої освіти головою сільської ради. На виборній посаді перебуває до 1997 року.  Цього року одружується, переїздить до Київщини. Мешкає в селищі міського типу Буча, де працевлаштовується вихователем Бучанської середньої школи-інтернату для дітей-сиріт. На цій посаді працює декілька місяців. 1998 року бере участь у місцевих виборах і перемагає, обійнявши посаду Бучанського селищного голови. Відтоді переобирався двічі. 

У 2007 році, коли Буча набула статусу міста обласного значення, обирається Бучанським міським головою. Анатолій Федорук цю посаду виборює в 2010 та 2015 роках.2011 року родини Федоруків та Карплюків створюють будівельне підприємство "Будрегіонінвест”. Компанія реєструється на дружин міських голів Бучі та Ірпеня. За час своєї діяльності "Будрегіонінвест” здійснив будівництво житлових комплексів «Новатор», "Варшавський двір", "Буча Квартал", "Полтавський", "Родинний", "Rich Town", "Центральний", "Лісова Буча" та "Парковий". З 2015 року Анатолій Федорук є фігурантом декількох кримінальних проваджень. Бучанського мера звинувачують у зловживанні службовим становищем і земельних махінаціях. Федорук вини не визнає.
city.bucha.org