Анатолій Федорук: Футбольний клуб Сталь не змінюватиме свою назву (+ВІДЕО)

16. 01. 2018


"Сталь" не планує змінювати назву клубу після переїзду в Бучу.
Про це в коментарі Sport Arena сказав міський голова Анатолій Федорук. Він зазначив, що зміни підлягатиме лише юридична адреса клубу.

"Перейменування не буде, "Сталь" була і буде. Це клуб з історією. А історію юридичним рішенням не змінюють. Здійсниться лише зміна юридичної адреси", - сказав Федорук.

За його словами, Буча готова надати "Сталі" всю комунальну і приватну спортивну інфраструктуру, а переїзд клубу УПЛ в місто стане для нього подією.

"У розпорядженні "Сталі" буде вся наша інфрастурктура, звичайно, на умовах, прописаних в договорах. Для міста переїзд клубу означатиме розвиток і популяризацію спорту. А також увагу до Бучі і розвиток самої інфрастурктури", - вважає міський голова.

Нагадаємо, "Сталь" виступає в УПЛ з 2015 року, але де-факто спочатку грала в Дніпрі, а в цьому сезоні проводить матчі в Києві. В кінці 2017 року виконком міськради Бучі прийняв рішення задовольнити прохання керівництва "Сталі" про зміну юридичної адреси клубу на Бучу. В даний момент клуб очікує рішення ФФУ про зміну своєї реєстрації.

У новому місті кам'янчани гратимуть на стадіоні "Ювілейний", який здатний вмістити 1028 уболівальників. В останні роки на ньому проводилися матчі аматорських турнірів.

Після 19 турів УПЛ "Сталь" займає в таблиці останнє, 12-е місце.

Сюжет каналу "Футбол" про підготовку клубу до сезону.

Sport Arenacity.bucha.org