20 талановитих дітей отримуватимуть стипендію міського голови

04. 09. 2018


20 учнів бучанських шкіл , вихованців гуртків, художніх та спортивних гуртків , школи мистецтв, театру естради за рішенням членів виконкому отримуватимуть щомісячні стипендії Бучанського міського голови у розмірі 1 тисячі гривень.

Цього року на отримання стипендій представляли 28 кандидатур і варто наголосити, що для членів комісії було надзвичайно складно відібрати лише 20 дітей.

Бучанський міський голова Анатолій Федорук зазначив одразу після засідання виконкому:

-Впевнений – кожен з номінантів був гідний перемоги. Втім - конкурсна комісія обрала саме цих 20 переможців після детального вивчення поданих документів.

Торік ми збільшили удвічі кількість таких стипендій. Як і розмір винагороди з 500 до 1000 гривень. Така відзнака стане добрим стимулом для юних талантів, - зазначив мер . - Наше головне завдання - зробити так, аби всі талановиті діти могли реалізуати свої таланти . За такими дітьми майбутнє країни :саме їм будувати сильну, успішну, талановиту країну.

Вітаємо дітей, батьків та вчителів, які прославляють рідне місто на олімпіадах, конкурсах, фестивалях, змаганнях!!!!!city.bucha.org