1 січня Буча святкує десятирічний ювілей, як місто

01. 01. 2017


Із Новим роком у оселю кожного бучанця постукало ще одне свято: саме сьогодні виповнюється десять років з того часу, як Буча стала містом обласного значення. Ось той документ, який надав нового поштовху , став новим рубежем у розвитку селища.

П О С Т А Н О В А 
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 
Про віднесення селища міського типу Буча Ірпінської міської ради Київської області до категорії міст обласного значення 
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, N 14, ст.125 ) 
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є: 
1. Віднести селище міського типу Буча Ірпінської міської ради 
Київської області до категорії міст та надати йому статус міста 
обласного значення. 
2. Постанова Верховної Ради України набирає чинності з 
1 січня 2007 року. 
Голова Верховної Ради України В.ЛИТВИН 
м. Київ, 9 лютого 2006 року 
N 3434-IV

У цій даті тісно спресовано будні і свята громади, яка визначила для себе чіткі орієнтири для подальшої розбудови. Десятки тисяч звичайних і незвичайних людських історій, доль, життів пишуть історію свого міста. Кожен із них разом із міською владою стали командою професіоналів, які не бояться будувати і втілювати амбітні плани, міняти стратегію і працювати на кінцевий результат. 
Варто наголосити на важливій деталі – Буча- не просто точка на карті Київщини, одне із 12 міст обласного значення. Буча – це особливий дух новаторства , творча атмосфера, місто розвитку, яке задає тон іншим містам не лише Київщини, а й усієї країни. .
Вічний неспокій, пошук ідей, постійний рух уперед стали тими дороговказами, які й сьогодні визначають місцеву політику в усіх сферах життя. Здавалося б, можна було б зупинитися, радіти зробленому . Але це не притаманно тим, хто звик втілювати мрії у реальність .

-Безумовно в такий святковий день кожен з нас відчуватиме себе частиною великої родини. Адже це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери і парки, його героїчне минуле і трудове сьогодення,- наголошує у своєму зверненні Бучанський міський голова Анатолій Федорук.- Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, боронив від ворога, а потім розбудовував. 
За цей період місту та його жителям судилося пройти через багато випробувань, зазнати падінь і нових злетів. Та незмінними упродовж років залишається любов до отчого краю, бажання бачити своїх дітей та онуків щасливими, а небо над Вітчизною - мирним.
Наразі ми закладаємо міцну основу для високих досягнень у об’єднаній громаді, оголошуючи 2017 – ий роком освіти і спорту, готуючись до перших виборів об’єднаної громади з центром у Бучі.
Найбільша чарівність Бучі в тому, що тут почуваєш себе затишно, комфортно – почуваєш себе вдома. 
Перші десять років пройдено. Попереду дорога до інших досягнень і здобутків, непроста і сповнена випробувань. Але це наша спільна історія.
Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх вас у згуртовану та небайдужу громаду!- зазначає мер міста.

БМРcity.bucha.org