Ірпінська прокуратура в центрі Бучі виявила нелегальний гральний заклад

30. 07. 2016


Працівниками Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури на підставі ухвали суду здійснено обшук приміщення в центрі м. Буча, в якому виявлено нелегальний гральний заклад.

Під час обшуку вилучено 10 комп’ютерів, грошові кошти та документацію. 
Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України.

Тривають слідчі дії спрямовані на встановлення організаторів «грального бізнесу». Відповідальність за скоєний злочин передбачена у вигляді штрафу до 40 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронні органи закликають всіх громадян, кому відома інформація про причетність осіб до організації грального закладу, повідомити про це орган досудового розслідування.

Також наголошуємо, що відповідно до вимог ст. 2 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» в Україні забороняється гральний бізнес та участь в азартних іграх. До суб'єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри застосовують конфіскацію грального обладнання та прибуток (дохід) від проведення такої азартної гри підлягає перерахуванню до Державного бюджету України.city.bucha.org